На Дніпропетровщині свято відзначили творчістю  

У Всесвятському будинку культури на Дніпропетровщині відбувся концерт, присвячений Дню працівника сільського господарства.

З теплими словами привітання до присутніх на святі звернувся директор Будинку культури Андрій Михайлович Войчук.  Ансамбль  «Смерічка», який є учасником клубу «Україночка»,  вийшов на сцену у збільшеному складі. До виконавиць приєдналися Ніна Миколаївна Чорнодуб та Валентина Михайлівна Юдіна. За їхньою участю ансамбль зазвучав іще гучніше. Взагалі, всі виступаючі порадували глядачів не тільки майстерністю, але й новим репертуаром. Любов Іванівна Малахова виконала пісню акапельно, а Лариса Анатоліївна Войчук та Наталія Степанівна Шеін Наталія вийшли на сцену в гарному дуеті.

Галина Лукінічна Завгородня прочитала вірш, а потім привітала всіх зі святом. Проникливо виступила з віршем і гуморескою покращила настрій у залі та на сцені Ніна Григорівна Бусель. Глядачі були в захваті від цих виступів. Гучними оплесками нагородили Юлію Ганенко, Сергія Задорожнього та Олену Корінець. Незважаючи на прохолодну погоду та пізню годину, у заході взяли участь і діти. Женя Бойчук, Анастасія Петренко та Каріна Будченко прочитали вірші, а Аліна Махрін, перейнявши талант до співу від мами, викликала схвалення веселою пісенькою. З творчими привітаннями зі святом приїхали гості з Василівки. Анатолій Володимирович Непорада, Інна Володимирівна Гайдук та Олена Чинікайте показали свій талант у сольних піснях, а Тетяна Василівна Діброва та Надія Іванівна Зашквара розсмішили всіх виставою про пенсіонерів з майбутнього.

В цілому, концерт відбувся у теплій обстановці і залишив у глядачів дуже приємні враження.

Ярослава Хлебнікова