На Дніпропетровщині триває ремонт доріг (Фото)

На Дніпропетровщині приводять до ладу 45-кілометрову ділянку траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине. Роботи тривають на відрізку від Криничанського посту поліції до межі міста Дніпро. Вже повністю із новим покриттям – 7 км дороги в бік Кривого Рогу. На решті завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Про це повідомляють у Дніпропетровській ОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ділянку траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине від Криничанського посту поліції до Дніпра ремонтують вперше за декілька десятиліть. Дорожники вже уклали майже 40 км вирівнюючого шару нового асфальту.

«Щодня користуюся цією дорогою – дістаюся роботи в обласному центрі, – поділився водій, мешканець Криничок Олексій. – Добре, що оновлюють трасу. Із новим покриттям стало набагато комфортніше їхати». Зараз на відрізку дороги у бік Кривого Рогу улаштовують верхній шар. Вже зробили 7 км покриття.

«Ремонтуємо також мости і водопропускні труби. Загалом задіяли 91 одиницю техніки та 160 людей, – розповів начальник служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Дмитро Чумаченко. – Згодом на оновленій дорозі облаштуємо узбіччя, нанесемо розмітку та установимо дорожні знаки».

Траса М-04 міжнародного значення Знам’янка-Луганськ-Ізварине пролягає територією чотирьох областей. Загальна протяжність дороги Дніпропетровщиною – майже 300 км.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!