На Дніпропетровщині у парку з’явилися особливі черепахи і равлики (Фото)

Нова фотозона, черепашки, паркові скульптури — у центральному парку Покрова поповнення. Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради. На минулих вихідних парк порадував мешканців та гостей міста не лише традиційними розвагами — пінною дискотекою, кінотеатром просто неба та іншими активностями для дітей, а й новим декором.

Молодим батькам особливо припала до смаку креативна фотозона, яку в п’ятницю оздоблювали учасники нещодавно створеного “Мама клубу”. Матусі з малечею розфарбовували елементи майбутньої фотозони, що виготовили у Школі робототехніки.

Не одинокою тепер буде і легендарна черепаха — єдиний об’єкт, що пережив запустіння старого парку та залишився неушкодженим. Компанію їй вже склали чотири нових чрепашки-клумби, котрих установили на газоні біля роледрому. Вони вже на всю яскравіють петуніями, випромінюючи квітковий настрій.

Уважні відвідувачі помітили і нові паркові фігурки, які доповнили ті, що були встановлені раніше. Десять милих, подекуди романтичних скульптурних сюжетів, виконаних зі штучного каменю, додали витонченості парковому простору.