На Дніпропетровщині у звичайній школі з’явиться обсерваторія (Фото)

Звичайна сільська школа – з власною обсерваторією. Незабаром це стане реальністю для дітей Волоського. Нині поряд із будівлею місцевої школи зводять «з нуля» величезний триповерховий корпус. У ньому облаштують дві спортивні та актову зали, кабінети природничих дисциплін із лабораторіями. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Волоській школі – понад 80. Два роки тому будівлю реконструювали обласним коштом. Нині вона має сучасний вигляд і ззовні, і всередині. Та всіх проблем ремонт не вирішив. У закладі не вистачає приміщень. Відсутні вбиральні – туалет лише на вулиці. Уроки фізкультури проходять у коридорі, шкільні свята – в фойє. Немає кабінетів фізики, хімії, біології. Замість лабораторних та практичних робіт – конспекти і презентації.

Найкраще рішення – збудувати ще один корпус закладу, вирішили у селі.

Новий корпус з’єднають переходом із основною будівлею. Наразі підрядники зводять каркас майбутньої споруди. Працюють на першому поверсі – монтують залізобетонні конструкції.

«Сподіваємося, що новий корпус ще більше прикрасить нашу чудову школу. Головне – нарешті матимемо приміщення, на яке чекали багато років», – розповіла директор школи Тетяна Басенко.

У новозбудованому корпусі буде дві спортивні зали. Велика – для ігрових видів спорту, менша – для занять бойовими мистецтвами. Облаштують і роздягальні та душові.

«У новому корпусі облаштують кабінети природничих дисциплін, лабораторії. На третьому поверсі буде обсерваторія.

 

«Нарешті учні зможуть проводити дослідження, «пощупати руками» те, що проходять на уроках хімії, фізики та біології. Відчути себе експериментаторами. Можливо, це майбутні винахідники і за ними – нові наукові відкриття», – розповіла вчителька Оксана Білоус.