На Дніпропетровщині відкрили дивовижне місце (Фото)

У Покрові Дніпропетровської області з’явилося дивовижне місце, де можна помріяти та поділитися найпотаємнішим. Днями відбулося урочисте відкриття затишної резиденції дитячого улюбленця – святого Миколая. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Зустрічали святого Миколая весело та гостинно, з танцями та піснями. За теплу зустріч добрий дідусь крім солодких подарунків віддячив і музичним, виконавши чудові композиції на саксофоні.
Потім настав найочікуваніший момент для малечі і не тільки. Святий Миколай запросив гостей до своєї резиденції. Переступаючи поріг, діти перехоплювали подих. Переконливі декорації не залишали сумнівів про справжність Чудотворця. У нього просили подарунки під подушку, ділилися мріями та секретами. Малеча розказувала віршики та дарувала малюнки, старші передавали листи або опускали  у спеціальну скриньку. Написати їх могли прямо біля резиденції, де розгорнулась творча майстерня.

Крім складання листів, усі охочі мали нагоду взяти участь у майстер-класі, розмальовуючи гарні новорічні сувеніри, які залишалися їм в подарунок. Про свої емоції та настрій розповідали у святковому інтерв’ю. Насправді, атмосфера була легкою, святковою та невимушеною.