На Дніпропетровщині відкрили оновлений диспетчерський центр ДСНС

На Дніпропетровщині відкрили оновлений Регіональний центр управління в надзвичайних ситуаціях. Встановили потужне обладнання, яке дозволить диспетчерам працювати ще оперативніше. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов.

«Це сучасний хаб для диспетчерів та рятувальників. Із якісним обладнанням – комп’ютерами, моніторами, серверами. Вони дозволять ще оперативніше реагувати, якщо потрібна допомога», – сказав Володимир Орлов.

В операційно-диспетчерському центрі щодоби приймають майже 3 тис дзвінків. Обробляють інформацію, відправляють чергові відділення туди, де трапилася біда. Завжди на зв’язку з підрозділами гарнізону.

«У центрі оновили інформаційно-телекомунікаційну систему. Облаштували кімнату відпочинку для диспетчерів. А ще у кожного чергового тепер – по 3 монітора. Вони зможуть працювати ще швидше», – сказав начальник управління реагування надзвичайних ситуацій ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Корінний.

В оновленому центрі встановили сучасний мультивізор, додав він. На великий екран можна вивести будь-яку інформацію, яка потрібна диспетчерам. Наприклад, відео з камер міста, систему, яка показує зміну погодних умов, мапи сховищ, розташування пожежної техніки та гідрантів.

Завдяки потужним серверам системи зможуть працювати автономно, навіть якщо не буде електрики.