На Дніпропетровщині вітали особливу іменинницю

На Дніпропетровщині Неонілі Киріянівні Горбенко, почесному громадянину Покрова, вчителю математики другої школи – 98 років.

Як повідомляють у прес-службі Покрова, Неоніла Киріянівна стояла у витоків освітянської справи міста, випустила не одне покоління у самостійне життя. Її предмет ніколи не був складним для учнів другої школи, бо викладала його Неоніла Киріянівна, педагог за покликом душі. Вона навчала математиці у школі, допомагала своїм учням, вже студентам вишів, колишні вихованці приводили до неї вже своїх дітей та онуків. Спливали роки й десятиліття, а поряд з дітьми була вона – вчитель математики Неоніла Горбенко.

«Близько 60 років педагогічного стажу, з яких понад сорока у СЗШ№2. Відмінник освіти, Неоніла Киріянівна у буремному 1941 році закінчила Нікопольську педагогічну школу. Зайти у світлий клас до вихованців, як мріяла, завадила війна. Тільки з кінцем окупації, у 44-му, молода вчителька змогла обійняти учнів початкової школи села Крутеньке. Потім були осередки знань у Новософіївці, Покровському і – Покрові, яке стало її долею. З другою школою, її учнями, педагогічним колективом, пов’язане усе її життя. Неоніла Горбенко пішла на заслужений відпочинок у 89 років, але не полишила справу. Діти все також прибігають до її затишного дому, аби вчитель допомогла розв’язати задачу, пояснила премудрощі математики. Зустрічає всіх усмішкою, з добротою та щирістю»,- розповідають на сайті Покровської міської ради.

Головне фото: pixabay