На Дніпропетровщині встановлюють унікальні рекорди

Національний Реєстр Рекордів визначив трійку міст, в яких зареєстровано найбільше рекордів за 2020 рік. Кілька років поспіль лідерство в цій сфері виборює Дніпро. Планомірно піднімаючись щороку на одну сходинку, Дніпропетровська область у 2020 році за кількістю рекордів вийшла на друге місце після Києва (23 рекорди). На спільний результат також працювали такі активні міста Дніпропетровщини як Кривий Ріг та Петриківка. Повідомляє на ФБ-сторінці Лана Вєтрова — керівник в Національний Реєстр Рекордів.

Сенсацією стала зміна бронзового лідера — вперше на третє місце за кількістю встановлених національних рекордів вийшов Івано-Франківськ (21 рекорд). За показником динаміки зростання кількості рекордів, приємною несподіванкою став Миколаїв, який вийшов з аутсайдерів на позицію золотої середини.
2020 рік запам’ятався такими рекордами міста Дніпра (представник Національного Реєстру Рекордв Олена Булах) як найбільша кількість гідроциклів на Дніпрі з кількістю 153 учасника рекорду; велетенський 753-метровий шпагат, який створили 500 дітей; наймолодший маг України -7-річний Олександр Загарій з міста Кривий Ріг; з цього ж міста стронгмен Вячеслав Павлічук, який за 60 секунд виконав 63 повтори станової тяги штанги вагою 100 кг і з цим досягненням претендує на світовий рекорд; перша Чемпіонка Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Наталя Мудрик (теж з Кривого Рогу); святкування Дня міста Дніпро гігантською піцою в 52 метри, мистецькі рекорди петриківського розпису та низка інших неперевершених досягнень. Цікаво, що найбільший в Україні кіт, мейнкун Кекс, завдовжки 121 см, також мешканець Дніпра.
Усього упродовж 2020 року Національний Реєстр Рекордів зареєстрував 557 національних, міжнародних, світових та обласних рекордів.