На Дніпропетровщині вже відзначають весняне свято (Фото)

У Дніпрі до Міжнародного жіночого дня жінки-військовослужбовці отримали подарунки та подяки. У понеділок, 6 березня, у Дніпрі привітали з Міжнародним жіночим днем 46 жінок-військовослужбовців. Подарунки, почесні грамоти та подяки отримала 31 жінка, яка обрала для себе цю складну професію.

жіноче свято_Дніпро

жіноче свято_Дніпро

Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулися 6 березня в академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки в Кам’янському. Черга вітань продовжилася церемонією нагородження. Нагрудними знаками, Подяками міського голови, Почесними грамотами виконкому були відзначені жінки, які досягли громадського визнання, зробивши значний особистий внесок у різні сфери розвитку рідного міста.

жіноче свято_Дніпро

жіноче свято_Дніпро

У міському культурно-дозвільницькому центрі «Мир» у Павлограді  відбулася святкова урочистість з нагоди 8 березня, на якій павлоградстких жінок вітали зі світом весни. Чарівні, ніжні, дбайливі та безцінні — такі слова сьогодні лунали від чоловіків на адресу представниць прекрасної частини людства. Багатьом жінкам були вручені подяки, квіти  та подарунки. Цього дня усі присутні отримали прекрасні творчі подарунки та гарний настрій, повідомляють у прес-службі міськради Павлограда.

жіноче свято_Дніпро

жіноче свято_Дніпро