На Дніпропетровщині з’явиться великий грушевий сад (фото)

На Дніпропетрощині закладають великий промисловий грушевий сад. Один з найбільших виробників яблук в Україні – компанія «Сади Дніпра» (ТМ UApple) доповнив свої сади новою культурою – грушею. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав власник підприємства Вадим Єрмолаєв, повідомляє SEEDS.

«Прямо зараз в «Садах Дніпра» відбувається закладання нового саду. Вже з весни ми приступимо до вирощування нової культури – груш, сортів Ноябрьская і Вільямс», – написав бізнесмен.

грушевий сад

Він обґрунтував такий вибір культури, що як не дивно, незважаючи на сприятливий клімат, в Україні існує дефіцит цих фруктів.

«Значна частина груш закуповується за кордоном. Ми хочемо частково заповнити цей дефіцит своєю продукцією. Перший повноцінний урожай зберемо вже через два роки, в 2022 році.», – додав Вадим Єрмолаєв.

Нині в господарстві встановлюють стовпи на плантації, які зафіксують оптимальну відстань між майбутніми деревами.

Навесні, перед висаджуванням саджанців, до стовпів будуть прикріплені ще стовбури бамбука. Бамбук буде надавати правильний напрямок росту саджанців і утримувати стовбур молодого деревця в потрібному положенні.