На Дніпропетровщині з’явився ще один яскравий мурал (Фото)

Мистецький проект, який стартував восени минулого року у Покрові Дніпропетровської області – продовжується. Ще один арт-об’єкт прикрасив центральний парк Покрова. Яскравий сонячний мурал доповнив серію настінного живопису. Про це повідомляє OrdzhoCity з посиланням на прес-службу міського голови.

Казкові квіти, метелики, будиночки, що пливуть зеленою травою – нова паркова картина викликає масу позитивних емоцій. У поєднанні з двома, минулорічними, створює єдине панно.  Те, що починалося як творчий експеримент, сьогодні є мистецькою родзинкою улюбленого місця відпочинку.

Перші мурали одразу оцінили містяни, до того ж у їх створенні взяли участь і вихованці мистецьких закладів. У 2018-му роботу було продовжено, світові явили ще один рукотворний шедевр, створений викладачами та вихованцями Будинку творчості, Школи мистецтв. Панно гармонійно вплелося у єдину концепцію, на тлі смарагдової трави виглядає по-справжньому казково.

Юні художники із захватом розповідають про роботу, для них це подія. І для маленьких відвідувачів парку та їхніх батьків, котрі із захватом спостерігали за народженням картини.  Міська фотоспільнота вже назвала цю територію прекрасною фотозоною, де будуть увічнені щасливі родинні миті покровчан.

Художники налаштовані продовжувати проект, який триває під назвою «Зробімо яскравішим світ», світ і справді став яскравішим, бо його розмальовують не тільки пензлем – душевним теплом, вкладаючи у кожен вигиб малюнка добрі побажання.