На Дніпропетровщині запровадили комендантську годину

З 24 лютого у Дніпропетровській області запровадили комендантську годину  на 30 діб. Вона діятиме з 22:00 до 06:00. Відповідне рішення ухвалив Оперативний штаб з питань підтримання правопорядку і забезпечення безпеки громадян на території Дніпропетровської області.

«Це робиться для того, щоб зняти навантаження зі Збройних Сил України, Нацполіції, Нацгвардії. Прохання до всіх: поставитися з розумінням до ситуації», – сказав під час брифінгу голова Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Оперативного штабу Микола Лукашук.

На період дії комендантської години забороняється перебування на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток. Виключення – за службовими посвідченнями працівники Дніпропетровської ОДА та обласної ради, Дніпровської міської ради, правоохоронних органів і органів військового управління, військових частин та підрозділів Збройних Сил України.

Микола Лукашук додав, що порушників комендантської години одразу направлятимуть до Нацполіції.  Та звернувся до мешканців регіону: якщо побачили підозрілих людей або автівки – одразу повідомляйте на телефони Нацполіції, СБУ.