На Дніпропетровщині запускають флешмоб вертепів та обрядових композицій

Вже більше п’яти років Софіївська громада Криворізького району на Дніпропетровщині проводить фестиваль «Різдвяна зірка». Він об’єднує творчі колективи та талановитих людей зі всього світу. У своїх роботах і виступах вони популяризують українські традиції. Цьогоріч через війну в Україні від формату конкурсу відмовилися. Та закликають усіх до флешмобу.

«Через вторгнення окупантів в Україну фестиваль пройде у форматі флешмобу «З Різдвяною зіркою до Перемоги». Ми не дозволимо ворогу знищити нашу ідентичність, адже ми незламні і нескорені. Підтримаймо разом наших захисників піснею і словом», – закликав голова Софіївської громади Петро Сегедій.

Розпочнеться флешмоб вже цієї неділі – 25 грудня. Для участі у ньому свій різдвяний вертеп чи обрядову композицію необхідно відзняти на відео. Тривалість запису не більше п’яти хвилин.

Після – розмістити на сторінці своєї громади чи особистій у Facebook. Вказати назву та керівника колективу. А ще – населений пункт, район і область. Обов’язково прописати хештег #РіздвяназіркаСофіївка.

Флешмоб триватиме до 19 січня 2023 року. Долучитися запрошують, як досвідчених учасників фестивалю, так і новачків. Мета заходу – об’єднати світ навколо українських традицій та підтримати кожного, хто нині виборює перемогу.

Комунікаційний партнер фестивалю – Програма «U-LEAD з Європою» та її регіональний офіс у Дніпропетровській області.