На Дніпропетровщині затримали голову об’єднаної територіальної громади (фото)

У Дніпропетровській області затримали голову об’єднаної територіальної громади, якого підозрюють у проведенні договірних тендерів та крадіжці бюджетних коштів. Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ.

За даними слідства, протягом 2016-2020 років посадовець через виконком громади уклав майже 100 договорів на проведення будівельних робіт з покращення інфраструктури селища на загальну суму майже 43 млн грн. Як зазначають правоохоронці, переможцями тендерів ставали афілійовані з керівництвом громади «сумнівні» суб’єкти господарювання. Фірми не мали виробничих потужностей, транспорту і кваліфікованих робітників, необхідних для проведення будівельних робіт.

СБУ_затримали голову ОТГ

«Виконання робіт відбувалося з використанням низькоякісних матеріалів. Підрядники не дотримувалися норм і стандартів при проведенні будівельних робіт, що призвело до поступового руйнування об’єктів. Крім того, до кошторисної документації були закладені коефіцієнти, що штучно завищили вартість робіт», – ідеться в повідомленні.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів справи вилучено фінансово-господарську документацію та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.