На Дніпропетровщині жінка залишила дітей на вулиці

Поліцейські Кам`янського притягнули до відповідальності матір, яка залишила без нагляду трьох неповнолітніх дітей. Жінка залишила дітей на вулиці та пішла у справах. Змерзлу та втомлену малечу виявили в одному із кафе та привезли до Кам’янського відділу поліції, де їх відігріли та пригостили чаєм з тістечками. Повідомляють в ГУ ГП України у Дніпропетровській області.

14 жовтня близько 19:30 до поліції зателефонувала стурбована жінка та повідомила, що в кафе де вона працює прийшли троє неповнолітніх дітей, два хлопчика 7 та 10 років і дівчинка 9 років. Вона розповіла, що діти шукають матір і дуже змерзли, бо вдягнуті не за сезоном.

На місце негайно прибули поліцейські групи реагування патрульної поліції та ювенальні поліцейські Кам’янського відділу поліції.

Поспілкувавшись з дітьми правоохоронці встановили їх вік, імена та прізвище. Також старший хлопчик назвав декілька адрес їх можливого місця мешкання. Поліцейські перевірили дані адреса, опитали сусідів та встановили, що дійсно за одним із них, мешкає жінка з дітьми, однак двері квартири ніхто не відчинив.

Близько опівночі поліцейські встановили місцеперебування матері. Жінка повідомила, що залишила дітей на вулиці гуляти та вирушила у справах. Однак, коли повернулась їх у дворі вже не було. До поліції вона не зверталась, тому що намагалась розшукати дітей самостійно.

На щастя, за період відсутності жінки, стосовно дітей ніяких протиправних дій скоєне не було. Відносно матері правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.