На Дніпропетровщину привезли Віфлеємський вогонь

Символ миру та добра зійшов на Дніпропетровщину. Скаути регіону передали Віфлеємський вогонь до Дніпропетровської облдержадміністрації. Він має подарувати регіону мир, процвітання та добробут.

«Віфлеємський вогонь дає силу протистояти всім життєвим складнощам. У ДніпроОДА приймаються дуже важливі рішення. Ми хочемо, щоб у обласної влади було в десять разів більше сил на подолання складнощів, прийняття важливих рішень і нових звершень. Цей вогонь допоможе їм у цьому», – наголосив скаут Юрій Галецький.

Скаути пройшли довгий шлях, щоб привезти Віфлеємський вогонь на Дніпропетровщину. Від місця народження Ісуса до Австрії, з Австрії до Польщі, звідти до України. На жодному з кордонів світло миру та добра не погасло.

«Переконаний, цей символ світла принесе Дніпропетровщини мир, добробут та процвітання у наступному році. Він освітлюватиме шлях нашого регіону та всієї України», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков, приймаючи вогонь.

Віфлеємський Вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового. Її мета передати символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа, по всьому світу.

До Європи Вогонь з Віфлеєма наприкінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою». Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну.

Залишити відповідь