На Дніпропетровщину приїхав відомий іспанець (Фото)

У Музеї історії Кам’янського відбувся цикл майстер-класів відомого іспанського скульптора Карлоса Гарсіа Лаоса.

Концептуальні роботи митця представлені на виставці «Шевченко і Гойя: споріднені душі» поряд із копіями графіки Тараса Шевченка та офортів Франсиско де Гойї, що зберігаються у музеї художника в Сарагосі. Цей міжнародний творчий проект був реалізований Національним музеєм Тараса Шевченка за підтримки Посольства Королівства Іспанії в Україні та Департаменту культури провінції Арагон.

4

Іспанський скульптор зустрівся з місцевими журналістами і художниками, розповів про свою творчість, поділився власним баченням ролі мистецтва в сучасному світі.

6666

Працівники музею ознайомили скульптора з історичними пам’ятками, а представники міського відділення клубу «Коло» організували пізнавальну поїздку до Петриківки. Народне мистецтво козацького краю так вразило гостя, що він запропонував організувати виставку петриківського розпису в Іспанії. Також Лаос відвідав майстерню свого колеги, відомого кам’янського скульптора Гарніка Хачатряна, який також активно використовує в своїй творчості метал та зварювання, обговорив з ним технологічні  аспекти творчого процесу, зазначають у прес-службі музею

Але головним підсумком свого п’ятиденного візиту скульптор вважає серію проведених тут майстер-класів та воркшопів, об’єднаних темою концептуального мистецтва. У них взяли участь як діти, учні художніх шкіл Кам’янського, так і зрілі майстри з нашого міста та Дніпра.