На Дніпропетровщині діти підхопили небезпечну інфекцію

У селищі Чаплине Синельниківського району на гостру кишкову інфекцію захворіли 4 дитини з однієї родини. Малеча перебуває на стаціонарному лікуванні. Як повідомили у Дніпропетровській обласній раді, через спеку в області в цілому зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції – зареєстровано 157 випадків, що на 25% більше попереднього тижня.

Зафіксували кишкову паличку і у водоймах регіону: у річці Дніпро у Кам’янському, у водосховищі в районі Верхньодніпровська та у Самарі.  Окрім цього, у Самарі в межах Новомосковська виявили бактерії роду Salmonella, хлориди, сульфати.   Забруднена хлоридами й сульфатами і річка Вовча у Павлограді.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Купання у таких водоймах може призвести до гострих кишкових розладів. Також нагадаю, що цього літа на території області офіційно не відкривали жодного пляжу, тому не варто їх відвідувати через високий ризик захворювань.

Щодо грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій у регіоні – захворюваність перебуває на міжсезонному рівні.  За тиждень виявили 1 випадок кашлюку у Павлограді. Зареєстровано 3114 випадків ГРВІ, що на 3,9% менше, ніж минулого тижня.  90 мешканців регіону захворіли COVID-19.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!