На Дніпропетровщині подружжя відзначило діамантове весілля (Відео)

25 листопада 60-річчя від дня одруження відзначила пара із Жовтих Вод, що на Дніпропетровщині. Олена та Анатолій Литвини, яким 87 та 88 років, упродовж сімейного життя завжди намагалися знаходити розуміння, а навколишній світ сприймали однаково, хоча були тоді нелегкі часи.

Чоловік родом із селища Васильківка, що на Дніпропет­ровщині. Починав працювати ракетником на Уралі та продовжував цим займатися, повернувшись в Україну. У Жовтих Водах пан Анатолій працював головним інженером ЦНІЛа, звідки й вийшов на пенсію.

Олена Вікторівна була технологом на фабриці взуття. Більшу частину свого життя вона віддала роботі на радіозаводі у Жовтих Водах.

Доля звела Олену Вікторівну та Анатолія Івановича у 1958 році, на день виборів. Вони були молодими студентами і зустрілися на танцях. Гарна та енергійна дівчина одразу припала до серця хлопчині.

Так молода пара познайомилась і почала спілкуватися. Хоча, згадує подружжя, в час, коли були відсутні телефони та соціальні мережі, їхнє спілкування було нечастим. Анатолій поїхав працювати на Урал, тому вони з Оленою могли не бачитися по кілька місяців.

А потім Олена Вікторівна, через деякий час, поїхала до майбутнього чоловіка і після цього їхні відносини посприяли створенню міцної родини.

«Ми якось дружно живемо, – каже Олена Вікторівна. – Буває, звичайно, й сваримося, як у будь-якій сім’ї. Коли вже посваримося, тут же і говоримо. В нас немає такого, щоб ми довго не спілкувалися».

Анатолій Іванович написав три власних книги, одна з яких про велику родину Литвинів. У ній зібрана вся історія їхнього роду – від 70-х років ХІХ століття.

«Одного разу онук почав мені задавати питання: хто я такий, звідки, хто наші родичі. Я так замислився, і мені спало на думку написати книгу, щоб відповісти на всі запитання. Збирав інформацію по всіх родичах, писав книгу чотири роки».

Сьогодні по­дружжя мешкає у Жовтих Водах. На день діамантового весілля пара поновила свої обітниці кохати один одного та кажуть, що планують повторити це знову вже через 10 років.

Наприкінці зустрічі запитуємо Литвинів, який же той секрет успіху, яка формула щасливого сімейного життя? Запевняють, що жодних секретів немає. Бо, як кажуть, мир і злагода будують, а незгода – руйнує. Любов і терпіння – ось основа їхнього щасливого шлюбу.

«Тепер молодь якось легше відноситься до всіх цих питань, ми люди з того покоління. Ми набагато відповідальніші перед собою спочатку, перед дітьми, перед рідними, ну і, вибачте за пафос, перед суспільством. Це важливо», – підсумовує Анатолій Литвин.

ТЕТЯНА ПОТОЦЬКА