На Кубі поховали Фіделя Кастро

Похорон мав приватний характер — трансляцію церемонії скасували. Рауль Кастро заявив, що на Кубі заборонять називати вулиці іменем Фіделя та встановлювати йому пам’ятники, бо такою була остання воля екс-лідера країни, передає Deutsche Welle.

Прах лідера Кубинської революції та багаторічного глави держави Фіделя Кастро в неділю, 4 грудня, поховали в місті Сантьяго-де-Куба під час приватної церемонії. Зранку в неділю керівництво Куби скасувало телевізійну трансляцію похорону.

Останки Кастро, який правив Кубою упродовж майже 50 років, з самого ранку перевезли з площі Революції міста Сантьяго-де-Куба на кладовище Санта-Іфігенія. Попри ранню годину уздовж шляху до цвинтаря вишикувалися тисячі людей, повідомляє агентство AP.

Остання воля Фіделя

Напередодні ввечері брат Фіделя, голова Державної ради Рауль Кастро заявив, що на Кубі заборонять називати вулиці, площі, громадські місця та установи, а також встановлювати пам’ятники на честь колишнього лідера. За його словами, такою була остання воля Фіделя Кастро, який виступав проти культу особи. Парламент Куби на найближому засіданні повинен ухвалити відповідний закон, зазначив Рауль Кастро.

Нагадаємо, Фідель Кастро помер 25 листопада на 91-му році життя. Перед похованням урну з прахом Кастро упродовж чотирьох днів доставляли на жалобні церемонії в різні міста на Кубі, пов’язані з його діяльністю.

Добавить комментарий