На одній із вулиць Дніпра вперше за десять років латають ями на дорозі (фото)

У Дніпрі по вулиці Панаса Мирного розпочали роботи з усунення аварійної ямковості на дорозі після зими. Зараз цей проїзд почав використовувати транзитний транспорт через відновлення будівництва об’їзної дороги в районі Кайдацького мосту. Саме тому навантаження на дорогу збільшилося у десятки разів, а якість дорожнього покриття погіршилася. Востаннє вулицю Панаса Мирного у Дніпрі ремонтували ще у 2012 році.

ями на дорозі_Днепр

ями на дорозі_Днепр

Яями на цій вулиці стали вже критичними, люди пошкоджували авто. Ремонтують не суцільним шаром, це ямковий ремонт. Провести капремонт дорожнього покриття по вулиці Панаса Мирного планують вже після завершення будівництва об’їзної дороги, коли значно зменшиться трафік та навантаження.

ями на дорозі_Днепр

Роботи на вул. Панаса Мирного розпочали 15 лютого. Всього тут відремонтують близько 3,5 тис. кв. метрів. Тут зрізається фрезою старе зруйноване асфальтове покриття, підготовлена ділянка вичищається і вже потім укладається новий шар асфальту. Планують за один день робити 500-700 квадратних метрів. Але зважатимуть на погодні умови: якщо буде несприятливий циклон, роботи призупинятимуть.

ями на дорозі_Днепр