На різдвяний бал зареєструвалося понад півсотні учасників АТО та волонтерів

Віденський вальс, полонез і танго – АТОшники та волонтери активно готуються до першого в Україні різдвяного балу «Мужність та грація». Грандіозне свято для них організовують ДніпроОДА та Центр допомоги учасникам АТО. Розучити рухи учасники мають до кінця грудня. Уже пройшла перша репетиція. Реєстрація триває. На сьогодні записалися понад півсотні бажаючих. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Від науки військової до танцювальної. Учасники АТО та волонтери почали готуватися до масштабного різдвяного балу «Мужність та грація». Він пройде в Україні вперше.

«Облдержадміністрація допомагає бійцям швидше адаптуватися до мирного життя. Хлопці проходять реабілітацію не тільки в лікарнях та санаторіях, а й під час освітніх курсів, спортивних змагань. Наприкінці грудня для бійців та волонтерів організовуємо перший в Україні різдвяний бал «Мужність та грація». З такою ініціативою виступили самі бійці – ми її підтримали. На свято танцю вже записалися понад півсотні охочих. Реєстрація триває», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У КСК «Шинник» відбулася перша репетиція. Учасники розпочали навчання з полонезу, попереду – опанування танго та віденського вальсу. На цьому етапі передає танцювальні знання бальний хореограф Ірина Лещенко.

«Люди прагнуть навчитися – схоплюють все швидко. Полонез – красивий і плавний танець. Його краса в переходах та рухах по колу. Щоб це мало виразний вигляд, неабияке значення має вбрання», – розповідає хореограф.

Готується поринути у святкову атмосферу й родина Гурінових. Олексій та Юлія вже побували на першій репетиції. Кажуть, атмосфера неперевершена.

«Я танцювала вальс багато років тому, ще на випускному вечорі. Зараз пригадую рухи, – посміхається Юлія Гурінова. – Полонез – танець непростий, але нашій парі він дається легко. Я вже в передчутті балу. Думаю, яку зачіску зробити та яку сукню вдягнути. Впевнена, свято буде яскравим та незабутнім».

На гостей балу чекають майстер-класи, фуршет та концерт. Також під час заходу учасники змагатимуться за звання кращої танцювальної пари. Аби здобути його – копіткі тренування протягом майже двох місяців.

Творчу атмосферу на балу створюватиме заслужений працівник культури України, художній керівник КСК «Шинник» Фаїна Пінсон. У її компетенції – режисерська постановка та сценарій. «Буде ялинка, класична музика і святкова атмосфера. Докладемо зусиль, аби учасники АТО хоча б на мить звільнилися від сумних спогадів про війну. Подаруємо їм та їхнім родинам тепле свято», – запевнила режисер.

Різдвяний бал «Мужність та грація» відбудеться 24 грудня у КСК «Шинник». Охочі взяти участь можуть зареєструватися за посиланням. Заявки приймаються також у Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпро, пр. О.Поля,1 (колишній пр. Кірова), Дніпропетровська ОДА, 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62.

Добавить комментарий