На території Дніпропетровської області активно працюють мобільні бригади

З початку року мобільні бригади Дніпропетровської області зробили понад 103 тис щеплень від COVID-19. Зокрема, медики виїжджали у громади. Там вакцинували жителів віддалених сіл, віком 60+. Про це повідомили в облдержадміністрації.

«Мобільні бригади активно працюють на території регіону. Імунізують мешканців під час виїздів на тимчасові пункти вакцинації. Щеплюють вдома маломобільних людей. За графіком вирушають до віддалених громад. Загалом у 2022-му вже маємо більш ніж 103 тис «мобільних» щеплень», – зазначила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Виїзди у громади організували для зручності людей старшого віку. Проте скористатися нагодою і зробити щеплення можуть усі бажаючі. Подивитися графік можна на сайті або у сільраді.

Вакцинують на вибір чотирма препаратами: Comirnaty, Moderna, AstraZeneca, CoronaVac. Усі є на кожному пункті щеплення та в центрах вакцинації населення, у мобільних бригад. На Дніпропетровщині в наявності понад 402 тис доз.

Усього в регіоні – 120 мобільних бригад. А ще працюють 33 центри вакцинації та 208 пунктів щеплення.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!