Надзвичайна подія на тролейбусній ліній у Дніпрі: стала відома причина

Сьогодні, 20 листопада, близько 7:00 на вул. Набережна Перемоги, 36-Б стався обрив контактного проводу тролейбусної лінії. Через це було тимчасово призупинено рух тролейбусного маршруту № 12 «вул. Глінки – ж/м Перемога». Маршрут № 10 «пл. Соборна – ж/м Перемога», який обслуговують машини з автономним ходом, продовжував роботу.

Як повідомляють у КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради, обрив контактного проводу стався через приховану тріщину у дроті, у сполучному затиску. Таке пошкодження, при проведенні технічного обслуговування мережі, візуально визначити неможливо. Під час обриву проводу спрацювала система автоматичного захисту, тож ця ділянка була вимкнена від напруги. Декілька автотранспортних засобів не змогли вчасно побачити та об’їхати перешкоду, в результаті чого отримали пошкодження. Постраждалих осіб серед пасажирів і водіїв немає.

Одразу після того, як на місці наряди патрульної поліції провели заходи з оформлення ДТП, аварійні служби «Дніпровського електротранспорту» оперативно взялись до відновлення контактної мережі. Близько 12:20 рух транспорту на вул. Набережна Перемоги повністю відновили.