Наймолодша художниця з Дніпра встановила рекорд (Фото)

20 січня у Дніпрі відбулася реєстрація унікального рекорду маленької художниці Ніки Стрілецької, якій всього… 1 рік і 11 місяців!

Не зважаючи на свій юний вік, на її творчому рахунку вже дві персональні виставки. Перша з них відбулася у Києві за підтримки Президентського фонду Леоніда Кучми у 2016 році, в столичному Музеї ім. Старицького. На виставці було представлено 28 картин абстрактного живопису, автором яких є маленька Ніка.

Ніка Стрілецька

Після цього успіху дівчинки Музей українського мистецтва в Дніпрі запропонував провести другу персональну виставку Ніки, а Національний Реєстр Рекордів номінував її на титул наймолодшої рекордсменки в даній номінації.

Ніка Стрілецька

Цікаво, що талановита дівчинка не просто встановлює рекорд, а б’є вже існуючий – досі рекордсменкою у цій номінації була її землячка 3-річна Софійка Безбородова, яка також презентувала свої роботи в Музеї українського мистецтва в Дніпрі, повідомлять у  прес-службі Реєстру.

Ніка Стрілецька

Першу свою картину «Казкова ніченька» Ніка намалювала, коли їй було 9 місяців. Усі картини Ніки – більші за неї за розміром. У той же час, вона нікому не дає права втручатися у свою творчість, навіть мамі, яка є професійним художником.

Ніка Стрілецька

Добавить комментарий