Найсильніші чоловіки та жінки України змагалися у Дніпропетровську

На Дніпропетровщині пройшов Кубок України з пауерліфтингу. Змагання з тяги штанги і жиму лежачи зібрали майже 100 атлетів з різних міст України.

«Люди хочуть займатися пауерліфтингом. Тому ми проводимо змагання безпосередньо для них. Тут присутні як початківці, так і спортсмени міжнародного класу, які вже показують системні результати. Саме вони встановлюють планку, своїми рекордами дають стимул іншим займатися спортом», – наголосив представник глобальної федерації пауерліфтингу Антон Іваненко.

Одна з учасниць змагань мешканка Дніпропетровська Наталя Мавдрик. Вона у Кубку з пауерліфтингу здолала 140 кг зі штанги та 85 кг в жимі лежачи. Її головна мотивація займатися пауерліфтингом – робити те, що інші не можуть. Говорить, що суперниці щороку стають сильнішими, тому постійно доводиться тренуватися та підвищувати свій рівень підготовки.

Серйозні результати на кубку України продемонстрували Вадим Тихонов з Красноармійська, Дніпродзержинець Віктор Божуха, Анатолій Струк з Херсона та дніпропетровці Борис Богудін та Олександр Авакумов.

Залишити відповідь