Навіщо людям аккаунти в соцмережах?

В соціальну пастку потрапили вже сотні мільйонів людей по всій планеті. Кожен день все нові і нові користувачі заводять аккаунти в черговий соцмережі. Але чому так відбувається?

Даним дослідженням зайнялася компанія GlobalWebIndex. В ході дослідження експерти прийшли до висновку, що головна причина – це бажання знати про те, що відбувається в житті друзів і знайомих. Саме з цього приводу в соцмережах заводять сторінки понад 50% з користувачів. Але друга половина, близько 41%, заходить в соціальні мережі і заводить нові сторінки від неробства і нудьги.

Варто відзначити, що з кожним днем ​​армія залежних від соціальних мереж людей продовжує зростати. За даними експертів, через 2 роки в ній стане приблизно 2,5 млрд чоловік, що ні багато ні мало, а 1/3 всіх жителів планети.

Але таку популярність мають не всі мережі, наприклад, деякі з них втрачають користувачів. Інші ж можуть привести людей в депресію, про що свідчить звіт датських вчених. Вони вважають, що таке відбувається через яскраве висвітлення подій світу, яке представляє користувачам соціальна мережа. З цієї причини користувачі стають заручниками того, що є у інших, а не того, що їм дійсно необхідно.

Джерело: bdzhola.com

Добавить комментарий