Названі кращі альтернативи WhatsApp та Viber на випадок нового збою

Названі кращі альтернативи WhatsApp та Viber на випадок нового збою зв’язку.

  1. Telegram – один з найбільш стабільних месенджерів у всьому світі. Оновлення тут з’являються практично кожен місяць, а ще дуже зручно те, що встановити його можна на будь-який пристрій: комп’ютер, смартфон. Є навіть браузерна версія.
  1. Signal – всі повідомлення в листуванні тут шифруються. Головна функція – відправка швидких повідомлень, приблизно як в попередньому месенджері. Крім того, програма не відстежує місце розташування, контакти, тривалість розмови. Правда, в 2020 році був випадок злому компанією Cellebrite.
  1. ICQ – один з найстаріших месенджерів. Взагалі особливою функціональністю він не відрізняється, але цілком підійде для спілкування.
  1. Threema – розробники заявляють, що користувачі можуть спілкуватися в цьому месенджері повністю анонімно. Для всього контенту тут використовується наскрізне шифрування (як в Telegtram, Signal), повідомлення відразу ж після прочитання видаляються (як в Signal), а контакти не синхронізуються з програмою. Також в додатку можна спілкуватися без використання номера телефону.
  1. Wire – крім передачі повідомлень, в додатку є можливість проводити демонстрації екрану смартфона. Також програма може похвалитися архіватором. З одного аккаунта тут можна використовувати вісім пристроїв.
  1. TOX – сподобається користувачам Viber, WhatsApp. Тут також можна управляти функцією появи і видалення повідомлень.
  1. Ring- відмінно підійде для групового спілкування. Однак інтерфейс тут не самий зручний і зрозумілий.
  1. Briar – особливість програми – зберігання листування тільки на пристроях користувачів.

Джерело: gsminfo.com.ua