Названо дату жеребкування країн-учасників Євробачення-2017

Жеребкування, за результатами якого стануть відомі країни, представлені в першому і другому півфіналах конкурсу «Євробачення-2017», пройде 31 січня. Повідомляє «Радіо24» з посиланням на прес-центр телеканалу «UA: Перший».

Жеребкування відбудеться в колонній залі Київської міської державної адміністрації

У цей же день відбудеться церемонія передачі символічного ключа «Євробачення» меру Києва Віталію Кличко від президента міської ради Стокгольма Єви-Луїзи Ерландссон Слорак.

В першій частині жеребкування буде визначено, в якому з півфіналів країни «Великої п’ятірки» (Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Великобританія) і Україна.

Наступним кроком стане розподіл між двома півфіналами ще 37 учасників міжнародного конкурсу. Визначать, які 18 країн будуть виступати в першому півфіналі «Євробачення-2017» і представники яких 19 країн — у другому. Точний порядок виступів буде визначено продюсерами шоу пізніше.

У фінал «Євробачення-2017» пройдуть десять країн з кожного півфіналу. Всього разом з «Великою п’ятіркою» і країною-господаркою конкурсу за перемогу змагатимуться 26 учасників.

Добавить комментарий