Новий конкурс перевізників, перевірка якості доріг та 100% сплата газових рахунків тепловиками: чим жила область протягом тижня

19 доріг підрядники відремонтують повторно, тепловики припинили накопичувати борги, екологічні інновації Дніпропетровщини переймає вся країна. Що зроблено за тиждень Дніпропетровською ОДА та які плани на найближчі 7 днів, розповів радник очільника регіону Юрій Голик на щотижневому брифінгу.

На сесії облради депутати додатково передбачили в обласному бюджеті понад 420 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури області.

«4 грудня 2015-го Дніпропетровщина ухвалила обласний бюджет. Він дозволив розпочати роботи на інфраструктурних об’єктах на початку року, а не чекати грошей до весни. Останні зміни, прийняті облрадою, дають нам можливість зробити ще більше. Зокрема, на ремонт доріг додатково передбачили понад 100 млн. грн. Ми вдячні всім депутатам, які разом з нами працювали над змінами до бюджету. Ми доводимо, що обладміністрація поза політикою. Ми займаємося економікою», — зазначив радник очільника області.

На Дніпропетровщині оголошено новий конкурс перевізників. До 11 квітня управління інфраструктури ОДА приймає документи від перевізників на 10 маршрутів. Основні вимоги до претендентів – безпечні автомобілі та професійні водії.

Продовжуються перевірки якості ремонту доріг. Майже 200 доріг, відремонтованих минулоріч, вже проінспектувала спеціальна комісія. Виставлено 19 претензій. Покриття на цих автошляхах підрядники покладуть наново за власний кошт. Перевірки тривають – ще 100 доріг.

Опалювальний сезон на Дніпропетровщині завершується без масштабних аварій та серйозних перебоїв. Це — результат якісної підготовки до зими. «Був чіткий план. Його виконання контролював наш департамент ЖКГ. Результат – аварійність цьогоріч скоротилася на більш ніж 60%», — зазначив радник очільника регіону.

Дніпропетровська область навчає інші регіони переводити екологічні адмінпослуги в режим онлайн. Фахівці ОДА вже провели семінар для колег з усієї країни. Показали, як працює спеціальний сайт. Набуті знання держслужбовці України відпрацьовуватимуть у тестовій версії ресурсу два тижні. Далі – запускатимуть таку адмінпослугу в своїх регіонах.

До 5 тисяч поповнився єдиний реєстр бійців АТО, майже 300 книг вже налічує фонд бібліотеки для атошників, фестиваль пісень, народжених в АТО продовжує приймати заявки, а для вуличної експозиції майбутнього музею АТО цього тижня вже підібрали перші експонати.

Переглянути публічний звіт ОДА можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=4wBhVQkG_1M&feature=youtu.be

Добавить комментарий