Новий номер «Вістей Придніпров’я» — цікаво про життя-буття

До Дніпра нарешті завітала не тільки календарна, але і метеорологічна весна. Яким був святковий тиждень, що цікавого було в житті міста і регіону,  розкажуть наші журналісти в ексклюзивних репортажах та інтерв’ю.

 Уже понад двадцять років на Чернечій (Тарасовій) горі у Каневі, біля місця останнього спокою Тараса Шевченка, можна побачити та послухати живе виконання пісень бандуристом Володимиром Горбатюком. Цей співець Чернечої гори є заслуженим діячем мистецтв України, першим головою та засновником Національної спілки кобзарів. «Вісті» зустрілися із Володимиром напередодні «Тарасових днів».

— Заварені сміттєпроводи і двірники-порушники. У Дніпрі готують чергові комунальні перетворення, в ході яких багатоповерхівки остаточно позбавлять від старих систем сміттєпроводів. А до прибирання міських територій підключать засуджених за дрібні адмінпорушення.

-У мерії Дніпра знову заговорили про іноземних інвесторів, які ось-ось займуться обіцяним окультуренням міських парковок.

— Нещодавно директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Руслан Стрілець підбив підсумки роботи структури за 2016 рік.  Він розповів про об’єми виконаних робіт, поділився явними досягненнями, а також сьогоденними планами на наступні 10 місяців.

— За воду розраховуються 94% абонентів. Накопичувальний борг споживачів за воду становить 143 млн. грн. Основні неплатники живуть у приватному секторі і не розраховуються за послуги роками, примудряючись «назбирати» по 10-15 тис. грн. Тим, хто відчуває труднощі з оплатою комуналки, у «Дніпроводоканалі»  пропонують реструктуризувати борги, на злісних неплатників подають в суд.

— Весна вже щосили вступає в свої права, але зима здалася не відразу. Ще минулого тижня на річках Дніпро і Мокра Сура проводили криголамні роботи. Їх організували управління цивільного захисту ОДА, головне управління ГУ ДСНС України в області та річковий порт АСК «Укррічфлот». На портовому буксирі криголамного типу провела день і кореспондент «Вістей».

 Відданість справі — запорука успішної роботи.  У всі часи розвиток суспільства був пов’язаний із землею. Саме тому професія землевпорядник була й буде потрібна і в селі, і в місті. Більше того, це професія, яка завжди у пошані.

— Мешканка Новомосковська Людмила Герман — справжня героїня! Після важкої аварії, яка мало не зробила жінку інвалідом, наша землячка не опустила руки — почала займатися східними танцями. Згодом, досконально опанувавши це мистецтво, очолила  танцювальний колектив, який неодноразовим ставав переможцем багатьох конкурсів. Та й на цьому пані Людмила не спинилася. Жінка створює справжні художні шедеври із солоного тіста.

Також у номері телепрограма, спортивні т аграрні новини, оголошення, новини світського життя, історичні факти тижня що минає,  цікавий сканворд та безліч порад, гороскоп та рубрика про безпритульних тварин від «Вірності». Для тих, хто любить готувати –смачні рецепти від «Вістей».