Новий соліст «Скрябіна»: хлопець з Тунісу

Після трагічної загибелі фронтмена групи “Скрябін” Андрія Кузьменка раз у раз виникало питання, хто знову очолить групу (сказати “замінити Кузьму” язик не повертається). Словом, стало відомо, що солістом групи “Скрябін” стане поліглот і син мера Тунісу Аніс Еттаеб, пише bdzhola.com.

Цього симпатичного хлопця багато хто пам’ятає як раз по шоу “Голос країни-5”, де співак дійшов до фіналу. Він з Тунісу, але живе в Україні вже більше 10 років. Батько Аніса – араб, а мама – українка, тому у нього таке незвичайне ім’я.

До речі, Аніс – справжній поліглот і володіє шістьма мовами: українською, російською, польською, англійською, французькою, арабською – плюс туніський діалект. З 15-ти років він грав зі своєю групою, де перепробував всі можливі стилі: від треш-метал до блюз-року і тепер грає гранж.

Повідомляється, що Аніс досконально володіє техніками “гроулінг” і “скрімінг”, які використовується вокалістами в екстремальних напрямках метала. Артист задіяний в двох колективах: в кавер-бенді, які переспівують хіти AC/DC, Joe Cocker, Led Zeppelin і рок-групі Stone Chariot.

Цікаво, що між Кузьмою і Анісом є кілька збігів: Аніс, як і Кузьма Скрябін, за фахом теж лікар-стоматолог і закінчив той же Львівський медінститут. Новий соліст “Скрябіна” зізнався, що вони з Андрієм Кузьменко навіть були знайомі:

З Кузьмою Скрябіним зустрічався тричі. Перший раз – три роки тому на корпоративі. Кузьмі сподобався наш виступ, він потім підійшов і сказав: “Кльово, чуваки, продовжуйте в тому ж дусі!”

Дуже кортить побачити, яким буде в дії Аніс Еттаеб як новий соліст групи! Хоча почуття жалю за втратою ідеального соліста Кузьми досі не вщухає.

аніс

Залишити відповідь