Винахідниця з Дніпропетровщини представить свою унікальну розробку у Тунісі (Фото)

11-класниця Анастасія Ліщенко представить Україну на міжнародному конкурсі інноваційних проєктів. Він пройде у 2020 році у Тунісі. Юна винахідниця презентуватиме власну розробку – програму «SteganoLing». Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Цього року Анастасія презентувала свій проєкт на Всеукраїнській Х науково-технічній виставці-конкурсі «Майбутнє України». Із 43-х індивідуальних та колективних розробок перемогла саме її. Дівчина зайняла перше місце у номінації «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» та буде представляти Україну на змаганнях у Тунісі», – розповіла директорка Дніпропетровського відділення Малої академії наук України Наталя Тягло.

Анастасія Ліщенко – учениця криворізької школи №103 та вихованка Дніпропетровського відділення Малої академії наук України. На міжнародному конкурсі вона представить інноваційний проєкт «Лінгвістична стеганографія. Програма «SteganoLing». Ця розробка може кодувати та розшифровувати текстові повідомлення.

Міжнародний конкурс інноваційних проєктів пройде у Тунісі у 2020 році.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!