Нову спортивну арену на Аржанова обладнали по-сучасному

Бігова доріжка, кардіовелосипед, гребний тренажер, гирі, гантелі, диски, м’ячі для фітнесу – черговий крок на шляху до здоров’я та спортивної фігури зроблено. У нещодавно збудований спорткомплекс «Олімпія+» закупили нове обладнання. Сучасне устаткування та інвентар придбали коштом обласного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

sport

У нещодавно зведену спортивну арену на Аржанова, 12Б завезли нову партію обладнання. У тренажерці тепер є бігові доріжки, кардіовелосипед, гребний тренажер, гирі, гантелі, диски. Усього – близько 30 тренажерів та 12 наборів спортивних снарядів.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Відвідувачі фітнес-залу тепер зможуть займатися на фітболах. Це спеціальні м’ячі для виконання різних фізичних вправ. Фахівці запевняють, що регулярні заняття на фітболі – гарний спосіб зміцнити м’язи, поліпшити поставу і навіть схуднути.

«Це цілий тренувальний комплекс – від силових до кардіотренажерів. Можна тренувати всі групи м’язів», – розказує директор спортивної арени Сергій Тімарев.

Спорткомплекс «Олімпія+» відкрили у вересні 2016 року. На першому поверсі – фітнес-зал і тренажерка, на другому – великий ігровий спортзал.

Двоповерхову будівлю звели та обладнали коштом обласного бюджету. Устаткування та інвентар купували через електронну систему Prozorro.

«Це перший спортивний об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Ми подбали про те, аби спортсмени та мешканці області тренувалися у комфортних умовах. У спорткомплексі є тренажерка, зал для фітнесу, велика зала для змагань. Тут сучасне устаткування, є все необхідне для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У будівлі утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі.

У залах комплексу є все необхідне для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон та міні-футбол: сітки, стійки, ворота, лави для запасних гравців, електронне табло. На підлозі – спеціальне покриття з розміткою.

Обладнані душові, санвузли та роздягальні. Тут – нова сантехніка, шафи для речей. Працює система відеонагляду.

Щодня у новому спорткомплексі можуть займатися близько 800 спортсменів.

В «Олімпія+» можна проводити змагання з понад 30 видів спорту. Серед них – боротьба, гандбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол та інші.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь