Оформити землю під будівництво в Дніпропетровську учасники АТО можуть без черг і ходіння по кабінетах

Оформити землю під будівництво житла в Дніпропетровську учасникам АТО допомагають у спеціально створеному «Єдиному вікні». Сюди хлопцям достатньо прийти двічі. Перший раз, щоб здати документи на отримання ділянки, другий – забрати їх. За три місяці роботи сюди звернулося близько двох тисяч бійців, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

земля1

«Процес оформлення землі під будівництво житла для бійців АТО був дуже заплутаним. Доводилося носити документи з однієї держструктури в іншу, втрачаючи багато часу і нервів. Система «Єдиного вікна» дозволяє спростити цю процедуру. Хлопцям більше не потрібно ходити по десяткам кабінетів – подати заявку і забрати готовий пакет документів можна в одному місці», – зазначив Валентин Резніченко.

земля2

Ідея створення «Єдиного вікна» виникла ще влітку. Кожен другий відвідувач Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА просив посприяти в оформленні землі. Одночасно в Дніпропетровській міськраді збільшувався список з хлопців, які бажають отримати ділянку саме в обласному центрі.

 «Бійці записувалися і залишали свої контакти на простому листку паперу. На ньому зібралося близько 700 заявок. Ми розуміли, що потрібно структурувати цей список, визначити пріоритети, щоб, у першу чергу, ділянки отримали сім’ї загиблих, інваліди, поранені», – розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка.

земля3

«Єдине вікно» відкрилося в жовтні. Там працюють волонтери, які консультують і допомагають оформити документи. Для подачі документів демобілізованим необхідно приходити з паспортом, ідентифікаційним кодом, посвідченням учасника бойових дій або довідкою про участь в АТО.

«Єдине вікно» знаходиться за адресою: м Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 75а, 4-й поверх, кімната 43а, телефон – 744-14-17.

Учасникам АТО допомагають оформити і землю для сільськогосподарських робіт. «Єдине вікно» працює при облдержадміністрації.

Залишити відповідь