У Дніпропетровську присвоєно 2 мільйони гривень, які призначались для безпритульних тварин

Співробітники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції викрили факт розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах посадовцями одного з комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради, які зловживаючи службовим становищем, заволоділи грошовими коштами у сумі понад 2 млн. грн.

Зокрема було встановлено, що в рамках однієї з цільових програм на 2013-2015 р.р., одному з комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради з місцевого бюджету було виділено два мільйони гривень для утримування безпритульних тварин та їх вакцинації.

Під час проведення перевірки було задокументовано, що в серпні 2015 року, на виконання вищевказаної програми, одним з Департаментів Дніпропетровської міської ради було перераховано на рахунки комунального підприємства бюджетні кошти у сумі понад 2 млн. грн.

В подальшому, за усним розпорядженням одного з керівників Департаменту, бухгалтерією комунального підприємства проведено по документам безтоварну операцію, шляхом перерахування вказаної суми на рахунки декількох комерційних підприємств з ознаками фіктивності.

Фактично роботи та послуги вищевказаними комерційними підприємствами виконані не були.

Таким чином, посадовими особами комунального підприємства було привласнено грошові кошти у сумі понад 2 млн. грн., чим спричинено збитки державі на вищевказану суму.

За матеріалами Управління захисту економіки в Дніпропетровській області відкрито кримінальне провадження за фактом привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Наразі слідчі дії тривають, вирішується питання повідомлення про підозру особам, які причетні до вчинення вищевказаного кримінального правопорушення.

За матеріалами прес-служби ГУНП в Дніпропетровській області

 

Добавить комментарий