Олег Кужман: «Кам’янське змінює обличчя»

Сучасний басейн відкрили у 15 академічному ліцеї Кам’янського. Реконструкція дозволила замінити всі інженерні комунікації, систему очищення води, покрівлю, чашу басейну, оздоблення. За тридцять років свого існування басейн став непридатним для експлуатації. Нині – це сучасний спортивно-оздоровчий комплекс. У басейні чотири  водних доріжки по 25 метрів,  комфортні роздягальні і душові, тепла підлога, є навіть спеціальні фени для дітей. А ще – кімнати для спортивних занять і медичний міні-центр.

Басейн призначений для 900 учнів 15 ліцею, а також учнів навколишніх шкіл. Він прийматиме 350 осіб на добу. Крім уроків плавання, у басейні будуть проводити заняття для спортсменів, а також лікувально-профілактичні процедури.

15 мільйонів бюджетних коштів витратила обласна влада на реконструкцію басейну. Як відзначив на відкритті сучасного спортивного комплексу перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман, це прекрасний подарунок до 30-ліття ліцею № 15. І не єдиний об’єкт, яким опікується облдержадміністрація. Нині у місті зводять дитячий садочок на 115 місць у Романковому, сучасний спортивний комплекс «Прометей». Місто на очах змінює своє обличчя,  і ми і надалі будемо підтримувати його мешканців і допомагати енергійній команді Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.