Олег Кужман: Ми просто робимо свою справу

Бурхливими оплесками слобожанці вітали родину Героя України, учасника АТО Андрія Тимчука, коли перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман вручив йому, першому серед 106 новоселів, ключі від квартири.

Багато з них довгий час стояли у черзі на житло, ще з радянських часів.  Лише реформа децентралізації розв’язала цю проблему.

Щасливими власниками осель у новому дев’ятиповерховому будинку стали сім’ї  АТОвців, ветеранів Збройних Сил України, чорнобильців, вчителів,  медиків, багатодітні сім’ї.

Олег Кужман Ми просто робимо свою справу

Вітаючи новоселів, Олег Кужман відзначив: «На Дніпропетровщині Слобожанська громада утворилася однією з перших. Наразі вона вже має кілька вагомих прикладів успішності реформи. Це мотив для інших територій долучатися до децентралізації й розвивати свою інфраструктуру».

Завдяки децентралізації Слобожанська об’єднана територіальна громада нині переживає справжній будівельний бум. Два роки тому в селищі звели сучасний дитсадок, розрахований на 220 малюків. У минулому році здали в експлуатацію комфортний спорткомплекс. Сьогодні – сучасну багатоповерхівку. Вона стала першим соціальним житлом у Слобожанському за роки незалежної України. Будинок вражає дизайном і комфортом. У двох під’їздах 54 однокімнатні, 34 двокімнатних та 18 трикімнатних квартир. Тут все готове для новосіль. В квартирах вже виконано сучасне оздоблення, встановлено сантехніку, кухонні плити, індивідуальне опалення.

Будівництво вартістю понад 100 мільйонів гривень профінансували з обласного і місцевого бюджетів. Новий дім звели за півтора роки. Житло автоматично переходить у власність мешканців. Їх також сьогодні привітали голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, голова Слобожанської ОТГ Іван Камінський.