Під Дніпром затримали агресивного водія (Фото)

Патрульні Дніпра виявили автомобіль SKODA, який перебував у розшуку, через те, що зник з місця дорожньо-транспортної пригоди. Охоронці порядку зупинили транспортний засіб, але в ході спілкування водій на вимогу надати відповідні документи, зачинив двері автомобіля та поїхав з місця. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Транспортний засіб вдалося зупинили лише в селищі Слобожанське. Під час спілкування з водієм патрульні помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Громадянину було запропоновано пройти медичне обстеження, на що останній відмовився.

У ході бесіди 32-річний водій поводив себе агресивно, нецензурно виражався та погрожував патрульним. При поверхневій перевірці у чоловіка виявили паперовий згорток із речовиною зеленого кольору, схожою на наркотичну. Чоловік відмовився коментувати походження знайденої речовини.

За даним фактом на водія патрульні склали протокол за статтею 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та викликали на місце слідчо-оперативну групу Дніпровського району Дніпропетровської області для подальшого з’ясування обставин цієї події.