Організовують літні розваги для дітей, готуються до жнив, лагодять інфраструктуру: про ситуацію в Криничанській громаді

У Криничанській громаді ремонтують дороги та вже привели до ладу пішохідний міст. Аграрії готуються до жнив. А для дітлахів проводять літні розваги та спортивні змагання.

Про це під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповів перший заступник голови громади Дмитро Чернявський.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «У громаді ситуація стабільна та контрольована. Відкриті аптеки та магазини. Всі комунальні підприємства,  агрокомпанії, лікарні працюють без збоїв. Є світло, вода, газ. Вивозимо сміття, косимо траву, висаджуємо клумби. Робимо ямковий ремонт доріг», – розповів Дмитро Чернявський.

Провели капітальний ремонт пішохідного місточка, повідомив він.

«Місток підвісний. Побудований 30-40 років тому, вже був у поганому стані. Повністю замінили покриття, всі металеві частини обробили та пофарбували», – зазначив перший заступник голови Криничанської громади.

Розпочалася підготовка до нового навчального року. У школах прибирають, приводять до ладу укриття. Тим часом для дітей організували розваги. Двічі на тиждень проводять програму «Прокачай своє літо».

«Проводимо майстер-класи з малювання і танців, спортивні змагання. Ось плануємо турнір з волейболу, – сказав Дмитро Чернявський. – До розваг приєднуються і переселенці, і місцеві дітлахи. Приємно бачити їх усмішки».

Громада має багато сільгоспугідь. Вирощують озиму та яру пшеницю, ячмінь, кукурудзу та рапс. Аграрії готуються до жнив.

 Громада прийняла понад 1,1 тис переселенців. Вони  отримують продуктові набори та засоби гігієни. Громада допомагає знайти житло. Мають і одне підприємство-переселенця – з Луганщини.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!