За час війни до ЦНАП Дніпропетровщини звернулося майже 202 тис переселенців

З початку війни до центрів адмінпослуг області звернулося майже 202 тис переселенців. Здебільшого – за оформленням статусу внутрішньо переміщеної особи та допомоги на проживання. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний.

 «До ЦНАП області звертаються і місцеві, і мешканці сусідніх регіонів. Ті, які покинули власні домівки через активні бойові дії та переїхали до наших громад. Загалом з початку війни до офісів адмінпослуг звернулося майже 202 тис переселенців», – зазначив Іван Начовний.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 Він додав: центри адмінпослуг області видали майже 118 тис довідок про надання статусу переселенця. А ще зареєстрували понад 83 тис заяв на грошову допомогу від держави.

«Переселенці можуть отримати послуги у 52 ЦНАП області, – сказав Іван Начовний. – А ще в центрах адмінпослуг фіксують факти руйнування або пошкодження нерухомості внаслідок бойових дій. Там допомагають оформити заяву про збитки. Загалом уже зареєстрували понад 270 таких повідомлень. І від мешканців, і переселенців».

 Загалом з початку війни центри адмінпослуг Дніпропетровщини надали понад 383 тис сервісів. У регіоні працює 161 «точка доступу». Це 62 ЦНАПи, 21 філія, 78 віддалених робочих місць адміністратора.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!