Особливості та переваги онлайн-телебачення

Стрімкий розвиток інформаційних технологій створює нові можливості для зручного перегляду телепередач, і зокрема це стосується онлайн телебачення. Інтернет-ТБ набуло чималого поширення не лише у великих містах, але й у маленьких населених пунктах. Телевізійний сигнал передається за допомогою Інтернету, що забезпечує користувачам багато додаткових переваг. Київстар ТБ пропонує широкий вибір каналів різної спрямованості — розважальні, пізнавальні, освітні, дитячі, вузьких тематик тощо. Це дозволяє кожному користувачу вибрати оптимальний варіант відповідно до інтересів.

Rc5krkCFXpaL1xtWduWxQ3LcPCdKROMEhZmPBcRj0UgNAENBk2fwjtoSS7OHwwWih2pGfp49E9fKGXIbDZXrjCK86lxEBnp4neHgbonhYkxGEoW2pmgFgQTfzXRsYta94BjmwchdB4Yi

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У чому різниця між інтернет-телебаченням і супутниковим

Дивитись онлайн ТБ можна за допомогою різних пристроїв: Smart TV, звичайного телевізора із приставкою, ПК, ноутбука, планшета, смартфона. Потік передається на будь-який пристрій без зміни кількості каналів.

У порівнянні із супутниковою антеною інтернет-телебачення виграє по багатьох пунктах. Так, щоб дивитись онлайн ТБ, вам не треба купувати дорогу антену й ресивер та оплачувати монтажні роботи. Дивитися трансляції можна з будь-якого гаджета у зручний для вас час.

Переваги інтернет-телебачення

Інтернет-телебачення набуває все більшої популярності завдяки таким перевагам:

  1. Архів телепередач дозволяє переглядати трансляції у записі, а величезна бібліотека фільмів та мультиків — підбирати контент для всіх членів сім’ї відповідно до побажань та настрою.
  2. Приєднавшись до користувачів Київстар ТБ, ви зможете дивитись передачі та фільми без набридливої реклами.
  3. Перегляд телеканалів і відео можна здійснювати з будь-якого місця.
  4. Телебачення можна дивитися на різних пристроях та легко перемикатися під час перегляду з одного на інший.
  5. На одному обліковому записі ви можете переглядати контент на 5 різних пристроях. Зокрема під час одночасного перегляду контенту з різних пристроїв якість зображення не знижується.

Сьогодні достатньо кілька разів клікнути мишею, щоб побачити будь-яку телетрансляцію у записі чи онлайн. Дивитись телевізійні програми можна скрізь, де є інтернет-з’єднання. Сучасні технології створюють всі умови для зручного перегляду — залишається тільки вибрати сервіс, який допоможе вам дивитись ТБ онлайн.

Після підключення Київстар ТБ ви отримаєте великий пакет каналів для перегляду фільмів та передач у високій якості зображення. Дивіться гарячі новини, освітні передачі, спортивні трансляції, мультики, найновіші фільми або визнані шедеври світового кінематографа — ми пропонуємо широкий вибір контенту, який допоможе вам провести дозвілля цікаво, приємно й корисно.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!