П’ять найкращих літніх фруктів та ягід для схуднення

Ось сезонні літні фрукти, які дозволяють отримати задоволення від їх вживання і не набрати зайві кілограми, пише Жіночий Світ.

1. Полуниця. Всі ті, хто каже, що дієтичні продукти не смакують, глибоко помиляються. Чи додають її в салати, каші, смузі або навіть випічку, полуниця завжди надає будь-яким стравам яскраво вираженого приємного смаку. Втім, у СНГ прийнято їсти ці ягоди в первозданному вигляді, або з молоком та невеликою кількістю цукру. У 100 г полуниці всього 33 калорії, зате безліч антиоксидантів, що зміцнюють імунітет.

2. Малина. Соковита малина швидко підвищує настрій. Якщо ви намагаєтеся схуднути, це ще один привід для того, щоб налягати на малину. У 100 г цих ягід – 53 калорії. Можна додавати її в пластівці або смузі, або салати.

3. Кавуни. Цей фрукт, який більш ніж на 90% складається із води. Прекрасний продукт для зміцнення здоров’я нирок. У 100 грамах кавуна – 30 калорій.

4. Персики. Набиті нутрієнтами і є одними з корисних для здоров’я фруктів. У 100 грамах персика 39 калорій, зате вони містять фенольні компоненти, що мають протизапальну та антидіабетичну дію.

5. Папайя. У 100 г цього екзотичного фрукту 43 калорії. Папайя дозволяє утримувати під контролем рівень цукру в крові та зміцнювати імунітет.

фото: з відкритих джерел