П’ятірка пральних машин з низьким енергоспоживанням

Купівля пральної машини з низьким енергоспоживанням — раціональне рішення для тих, хто зацікавлений в економії бюджету. Фахівці e-Katalog підібрали п’ять найпопулярніших моделей з класом енергоспоживання А++ й вище, які заслуговують на увагу у 2020 році.

LG FH0J3NDN0

Пральна машина фронтального типу LG FH0J3NDN0 оснащена технологією 6 motion, яка підтримує кілька «сценаріїв» обертання барабана, підвищуючи якість та ефективність прання різних типів тканин.

Модель здатна впоратися з 6 кг сухої білизни. У середньому за один цикл витрачає 48 л води. Максимальна швидкість віджиму становить 1000 обертів за хвилину. У розпорядженні користувача — 10 спеціалізованих програм, включно з режимами для делікатних тканин та швидким пранням. Передбачено захист від протікання, надлишкового піноутворення, виникнення дисбалансу всередині барабана.

Beko WUE 6511 XAW

Пральна машина WUE 6511 XAW від Beko за один цикл витрачає близько 40 л води. На вибір запропоновано 15 спеціалізованих програм для різних типів тканин. Максимальна кількість сухої білизни, яку можна відразу ж завантажити, — 6 кг. Агрегат віджимає речі на швидкості до 1000 обертів за хвилину. Завдяки захисту від протікання у форс-мажорних ситуаціях подача води автоматично переривається. Передбачено контроль піноутворення й дисбалансу, а також захист від дітей.

Bosch WLT 24440

Пральна машина Bosch WLT 24440 за один цикл здатна випрати 7 кг білизни, використовуючи водночас всього 38 л води. Інверторний двигун забезпечує тривалу експлуатацію. Система AquaStop ефективно захищає від протікань як під час роботи, так і у вимкненому стані.

Агрегат має низку технологій, спрямованих на оптимізацію витрат ресурсів при пранні. Передбачено систему оцінки кількості води залежно від об’єму завантаженої білизни. Функція Smart EcoControl допомагає правильно підібрати режим прання. Загальна кількість спеціалізованих програм — 15.

Samsung WW60J32G0PW

ТЕН з керамічним покриттям, низька витрата води за один цикл прання, захист від перепадів напруги Volt Control — важливі плюси пральної машини Samsung WW60J32G0PW. Агрегат обладнано інверторним двигуном, який забезпечує високу швидкість обертання барабана в режимі віджимання (до 1200 обертів за хвилину). Передбачено 12 автоматичних програм прання. Максимальна місткість барабана становить  6 кг.

В арсеналі — режим прання парою, що сприяє ефективному виведенню складних плям. Щоб уникнути аварійних ситуацій під час експлуатації, є автоматичний захист від протікання та надмірного утворення піни.

Electrolux PerfectCare 600 EW6S4R27W

Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6S4R27W може випрати до 7 кг білизни. Є 14 спеціалізованих програм, включно зі швидким пранням та пранням парою. Максимальна частота обертання барабана при віджиманні становить 1200 обертів за хвилину. Модель оснащено зручною панеллю керування з дисплеєм, яку можна заблокувати, щоб запобігти дитячому втручанню. Передбачено основні захисні функції — контроль піноутворення та дисбалансу, захист від протікань.