Парки і сквери Дніпра готують до весняно-літнього сезону

У парках і скверах Дніпра триває велика підготовка до весняно-літнього сезону в рамках загальноміської акції #ЧистийДніпро: обрізають зелені насадження, прочісують газони та вигрібають опале листя тощо.

У сквері Янгеля обрізають кущі вейгели методом бонсай, аби сформувати їх для привабливого вигляду та рясного цвітіння.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Усе це ми робимо за допомогою кількох інструментів: кущоріз, садові ножиці, ножиці-гілкорізи. За сьогодні плануємо всі роботи завершити», – зазначив представник дільниці № 1 КП «Міська інфраструктура» Юрій Пивовар.

У сквері Прибережний також приводять зелені насадження до ладу. Крім цього, працівники вигрібають опале листя під рослинами та наводять красу на газонах.

«Такі роботи тривають у всіх парках та скверах Дніпра, які підпорядковані нашому комунальному підприємству. Роботи ми розпочали як тільки нам дозволила погода, це бажано не менше +5 градусів, адже тут важливо встигнути привести до ладу всі рослини, поки не почалось буйне цвітіння. Бо якщо вже робити формувальне обрізування дерев під час їх сокоруху, то можна нашкодити рослині», – зазначила начальниця відділу благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» ДМР Любов Чадіна.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!