Паркуватися у Дніпрі будуть по-новому

13 січня директор комунального підприємства «Міськавтопарк» Сергій Писаренко на прес-конференції роз’яснив нові правила паркування транспортних засобів у Дніпрі, які депутати затвердили на 17-й сесії міської ради.

Так, змінюються умови проведення конкурсу на надання послуг з паркування: тепер до нього допускаються іноземні інвестори, а також учасники, які не мають стажу охоронної та підприємницької діяльності. Крім того, майданчики для паркування матимуть уніфікований вигляд: їх обгороджуватимуть виключно металевою сіткою заввишки не більше двох метрів, приміщення для охоронців будуть однаковими. До кількості охоронців також встановлені вимоги:  він має бути один, якщо на майданчику менше 40 місць, та два, якщо місць понад 40.
«Зараз у нас на балансі 500 об’єктів. Це – денні, нічні, службові та необладнані паркування. З них 70% працюють за тимчасовими договорами. Всі вони будуть виставлені на конкурс на початку лютого. Щойно підприємці виграють його, вони мають терміново розпочати переобладнання паркувань відповідно до нових правил», – зазначив директор КП «Міськавтопарк» Сергій Писаренко.

Очільник КП також розповів журналістам, що наразі ведуться переговори з іноземними інвесторами, які готові вкладати гроші в оновлення парковок у Дніпрі. Йдеться про чотири великих майданчики: у торговельно-розважальному центрі «Міст-Сіті», на площі Героїв Майдану, біля центрального залізничного вокзалу та біля ринку «Озерка». Ці паркування планують зробити сучасними, обладнати паркоматами, які прийматимуть готівку та кредитні картки. Планується, що платежі можна буде зробити й з мобільного телефону.

«Наприклад, якщо ви їдете на паркувальний майданчик, ви зможете по дорозі забронювати собі місце. Ми хочемо повністю виключити з роботи цих об’єктів людський фактор, тобто паркувальників. Загалом, якщо в нас все вийде з інвестором та місцевими підприємцями, ми плануємо в 2017 році отримати з денних та нічних парковок близько 18-20 мільйонів гривень до міського бюджету», – сказав Сергій Писаренко.

Крім того, директор КП «Міськавтопарк» роз’яснив ситуацію з підвищенням вартості послуг з паркування. До комунального підприємства надійшло кілька скарг на різке та суттєве підвищення ціни, яке начебто пов’язане зі зміною мінімальної заробітної платні. Вартість паркування дійсно може зрости, проте несуттєво, зазначив Сергій Писаренко. Якщо автомобілісти стикатимуться зі значним збільшенням платні, їм слід звернутися до КП «Міськавтопарк» за телефоном 791-16-46 щодо перевірки таких випадків.

Добавить комментарий