Партія «Відродження» візьме участь у місцевих виборах

5 вересня відбувся VI позачерговий з’їзд політичної партії «Відродження».
Делегати ухвалили рішення про участь політичної сили у місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.
«Ми бачимо втрачені надії на соціальну справедливість, проїдання кредитів і не бачимо жодної ефективної реформи. Ми розуміємо, що треба підніматися – треба відроджувати економіку, соціальний захист і надію людей на своє майбутнє», – наголосив під час виступу голова політичної партії «Відродження» Віктор Бондар.

Resize of RU1L3452

Він також заявив, що 24 роки незалежності України засвідчили: побудувати сильну державу із центру неможливо.
Голова Дніпропетровської обласної організації політичної партії «Відродження» Володимир Куцін підкреслив, що партія «Відродження» об’єднала людей справи.

Resize of RU1L3710
«Тиждень тому у нас на Дніпропетровщині відбувся партійний форум «Відродження». На ньому були представлені результати внутрішньопартійного праймериз — кожна територія висувала своїх лідерів «Відродження». Коли були представлені всі лідери територій, стало зрозуміло, що партія «Відродження» підтягує кращих людей», — заявив він.
Також Володимир Куцін підкреслив, що партія «Відродження» у Дніпропетровській області має дієвий механізм перемоги корупції.
«Як Нікопольський завод феросплавів є територією, вільною від корупції, так і Дніпропетровська обласна організація партії «Відродження» вільна від корупції. Можу вас запевнити, серед наших депутатів корупції не буде», — сказав голова обласного осередку.
Також важливим критерієм, якому відповідають усі кандидати від партії «Відродження» у Дніпропетровській області, є професіоналізм.
«Я не проти залучення фахівців із Грузії, Литви, США. Напевно, це гідні і знаючі люди. Але, я впевнений, що серед українців, у тому числі серед присутніх тут, багато фахівців, здатних професійно впоратися з роботою. Я впевнений, що наша політична сила не лише переможе на місцевих виборах, але й може запропонувати своїх представників на посади міністрів і навіть на посаду Прем’єр-міністра», — підкреслив Куцін.
«Радикальним гаслам і популістським обіцянкам ми протиставляємо реальні справи, спрямовані на благу мету,- відновлення економіки, промисловості, соціальної справедливості», — повідомив голова Дніпропетровської обласної організації партії «Відродження».
Під час з’їзду також були затверджені основні програмні засади партії «Відродження» на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Добавить комментарий