Педагоги Кам’янського виховують справжні таланти

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олег Кужман зустрівся з педагогами шкіл №12, №13, №18 Кам’янського.

Обговорювалися питання реалізації програми «Нова українська школа», впровадження вітчизняного і зарубіжного досвіду у навчанні і вихованні дітей.

Вчителям Кам’янського є чим поділитися з колегами. Педагоги НВК №13 презентували власні напрацювання на десятій Міжнародній виставці «Інноватика у сучасній освіті» у Києві, четвертій конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2018 у Харкові та десятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» у Києві. Ці надбання стали запорукою постійних перемог вихованців школи у всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін.

Вагомі здобутки мають і педагоги «СЗШ №12». За останні 5 років заклад двічі отримував золоту медаль на освітянських міжнародних виставках. З нинішнього року школа №12 є учасником Міжнародного проекту «Демократична школа» за підтримки Посольства Норвегії та фонду Вергеленда, а також співпрацює із школою «Престиж» (Італія).

Педагоги Кам’янського виховують справжні таланти1

Олег Кужман, позитивно оцінивши досвід вчителів Кам’янського, висловив сподівання на те, що з наступного року проект «Нова українська школа» буде розповсюджено не лише на початкову, а і на подальшу освіту. Обласна влада підтримує ініціативу вчителів. За період з 2017 по 2019 роки з обласного бюджету надано субвенції на суму 44 млн. грн. на розвиток освіти м. Камянського.

Що стосується бюджету нинішнього року, ним передбачено субвенції на суму понад 21 млн. грн. Ці кошти будуть спрямовані на оновлення матеріально – технічної бази закладів загальної середньої освіти, придбання обладнання для інклюзивно – ресурсних центрів. Окрім того, у минулому році за кошти обласного бюджету завершено реконструкцію  ліцею №15 та СЗШ №37.

У нинішньому році триває будівництво НВК СЗШ №27. Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О.М. Кужман відзначив, що саме реформа освіти є не менш важливою, ніж реформа децентралізації. Обласна влада і надалі зосередить свої зусилля на допомозі школам Кам’янського, в тому числі завдячуючи тісному співробітництву з міською владою, очолюваною міським головою А.Л. Білоусовим.

До того ж, за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється фінансування п’яти ПТУ Кам’янського. За останні три роки на це виділено майже 240 млн. грн. За рахунок коштів обласного бюджету останнім часом було створено навчально – практичний центр підготовки. У нинішньому році виділено 1 млн. грн. на придбання нової комп’ютерної техніки для ПТУ міста.