Career ladder

Перший проект центру грантрайтингу допоможе переселенцям знайти роботу, – Валентин Резніченко

Тренінги із працевлаштування для переселенців, консультації психологів, юристів та представників центрів зайнятості, інформація про міжнародні гранти та вакантні місця. Це та багато іншого в проекті «Дні кар’єри», що стартує на Дніпропетровщині вже на початку грудня. «Дні кар’єри» – перший проект центру грантрайтингу, під який отримано грант. Про це повідомив очільник Дніпропетровщини Валентин Резніченко.

«Центр грантрайтингу при облдержадміністрації створювався для того, щоб ще більше соціальних проектів було втілено в життя. Сьогодні вже є перший результат – отримано грант ООН на працевлаштування переселенці. Він допоможе новим жителям Дніпропетровщини обжитися в нашому регіоні, знайти роботу, налагодити побут та, можливо, на завжди залишитися на дніпропетровській землі», – наголосив Валентин Резніченко.
Дні кар’єри для переселенців розпочнуться на початку грудня у 4 містах Дніпропетровщини: Кривому Розі, Нікополі, Павлограді та Дніпродзержинську. Саме тут проживає найбільше переселенців зі Сходу України.
Під час семінарів переселенці дізнаються про альтернативну зайнятість та інноваційні методи працевлаштування. Спеціалісти з працевлаштування проведуть майстер-класи із складання ефективного резюме, підготовки та проходження співбесіди, а фахівці Центру грантрайтингу розкажуть про проекти з розвитку підприємницьких навичок та підтримки підприємницьких ініціатив.
Кожний учасник Днів кар’єри матиме змогу отримати кваліфіковану консультацію з юридичних питань та поради професійного психолога. Разом з експертами Центру грантрайтингу можна буде потренуватися у написанні заявок на отримання грантів міжнародних благодійних організацій.
Також переселенці зустрінуться із потенційними роботодавцями, дізнаються про умови праці на конкретному підприємстві або компанії, заповнять анкету кандидата.
Зараз у Центрі грантрайтингу при ОДА готується 7 проектів, під які вони збираються отримати гранти. Більшість з них присвячені вирішенню проблем переселенців, бійців АТО та мешканців Дніпропеторовщини.

Добавить комментарий