Перший жовтневий номер «Вістей Придніпров’я» – завжди цікаві та актуальні новини

У новому номері «Вістей Придніпров’я»  ви дізнаєтесь про можливе зростання тарифів для населення, збільшення вакансій на українському ринку праці та потепління, яке прийде вже наступного тижня.

Михайло Крапивко: про корупцію і українській ідеї

Відомий дніпровський економічний експерт Михайло Крапивко бачить Україну процвітаючою країною при дотриманні деяких умов: знищення корупції і творчій, згуртованій роботі всіх сегментів української влади з українським народом. Про це він розповів в інтерв’ю кореспонденту «Вістей».

Суспільство

Коли і яким авто обов’язково проходити технічний огляд?

 Технічний огляд в Україні було скасовано ще в 2011 році. Тепер він повертається у зв’язку з імплементацією Угоди з ЄС. За словами адвоката Андрія Верби, проект документа з цього приводу був опублікований Мінінфраструктури у 2015 році.

Перші кроки шкільного життя: місяць позаду

Ось і промайнув місяць навчання у школі. На власному прикладі я переконалася – коли твоя дитина йде у перший клас, то разом із нею й ти ніби починаєш навчатися по-новому. Саме такі відчуття були в мене та в інших батьків першачків. Як зробити новий етап дорослішання та навчання дитини цікавим, легким і корисним, мала нагоду дізнатися у психолога та учителя.

Життя регіону

Бібліотека – це не лише книги

Хочете вивчати чи покращувати англійську мову безкоштовно? Ідіть до бібліотеки. Ці установи вже давно стали не лише книгозбірнями, а й центрами неформальної освіти й спілкування людей. Це добре помітно на прикладі інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» дніпропетровської обласної бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила й Мефодія. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек «Вісті» поспілкувалися з його керівницею Світланою Усенко.

Увічнили пам’ять про Краснопільський цвинтар

 Серія книг «Некрополі Дніпропетровщини» покликана зберігати пам’ять про непересічних людей нашого часу та розповідати про історію цвинтарів області. Нещодавно у видавництві «Журфонду» Дніпра побачив світ третій випуск збірки,  присвячений Краснопільському цвинтарю.

Тихе полювання. Де знайти їстівні гриби?

Наближається осінній сезон дощів. Якщо для більшості – це просто погана погода, то для любителів збирати гриби – гаряча пора. Грибники діляться на тих, кому просто цікаво ходити з кошиком по лісу, і на тих, хто любить ласувати здобиччю, ризикуючи разом з «уловом» принести в будинок отрута.

 «Зміїна» олімпіада: кращі з кращих

15 січня 1992 року «народилося» унікальне на теренах колишнього Радянського Союзу видання – вісник сільського футболу Дніпропетровщини «Тригол», аналогів якого в Україні немає й дотепер. Пізніше на його базі було створено спершу однойменний футбольно-журналістський клуб, а згодом – спортивно-оздоровчий журналістський центр ДОО НСЖУ.

 Також для вас цікавий кроскорд, оголошення та гумористична сторінка.

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.
Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області

Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com